Prodej oblečení pro lov a rybolov
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

O nás

Náš specializovaný kamenný a internetový obchod je zaměřený na prodej oblečení pro rybáře, myslivce, lovce, houbaře, ornitology apod. Tedy pro všechny, kteří chtějí splynout s přírodou nejenom duševně, ale i fyzicky.Nabízíme kompletní oblečení do přírody – ponožky, funkční prádlo, termoprádlo, ale především maskovací „kamuflážové“ vrchní oblečení v maskovacím vzoru CAMOUFLAGE Real Tree a CAMOUFLAGE Winter Real Tree od předního evropského výrobce BALENO z Belgie. Špičkové střihy, zpracování a materiály, ze kterých je oblečení vyrobeno – nepromokavé, ale prodyšné.

Unikátním produktem, a novinkou na českém trhu, je řada oblečení BUZZ-X. Jde o  patentovanou ochrannou známku společnosti Utexbel. Tímto prostředkem napuštěná tkanina poskytuje dlouhodobou ochranu proti hmyzu (klíšťatům, mravencům, blechám, muchničkám apod.). Více na: www.buzzx.info

Dalším, ryze českým výrobkem, je řada hotových jídel EXPRES MENU, která jsou ideální zejména pro cestování, na dovolenou k moři i na hory, na jachtu nebo loď, pro chataře, pro mladé rodiny s dětmi i pro seniory nebo také jako rychlé jídlo doma.

Plovoucí a záchranné obleky a vesty od anglické fy MULLION patří do nejvyšší třídy a splňují všechny potřebné normy. Výrobky této firmy používají zachranné jednotky na celém světě i v těch nejdrsnějších podmínkách.

Většina zboží je skladem ve výdejním skladu. Osobní odběr, nebo doprava dle výběru – Česká pošta nebo dopravní služba Geis Parcel. Při výměně zboží pro špatně zvolenou velikost neplatíte dopravné.

Rádi Vám pomůžeme při výběru oblečení nebo při sestavování potřebného setu kalhot a bundy, stačí nás kontaktovat.

TOPlist