Vypínače a zásuvky Schneider Unica


Jednoduchý ale zároveň elegantní design
Vítejte v jednadvacátém století. Rok se s rokem sešel a už tu máme jednadvacáté století, které bude trvat ještě poměrně dlouhou dobu. Nástup do tohoto tisíciletí znamenal mnohé změny a v oblasti vypínačů, leč by se to někomu nemuselo zdát podstatné, bylo toto období průlomové. Vypínače schneider získaly novou podobu. Už to nejsou jenom světlé krabičky uprostřed s jedním černým kolíkem, jestli si tento typ ještě vybavujete, ale mají zcela úplně jinou podobu. Dnešní produkty tohoto typu jsou velice elegantní, hodí se do moderních domácností a podmaňují vytříbený vkus. Snoubí se v nich jednoduchost, krása a styl a přitom nepřekáží, ale svým výrazným elegantním stylem lehoučce doplňují každý kout, každou stěnu, každý roh místnosti.
mísa na stole

Řada Unica

Mezi nejoblíbenější patří stále řada Unica a není se co divit. Právě tato řada dala vzniknout jedinečnému stylu a také velice praktickým vlastnostem, pro které si ji ceníme nejenom z praktického hlediska, ale také z pohledu designu. Hodí se pro soukromé i firemní účely. Doplní každou domácnost i kancelář nebo firmu.
Jaké mají výhody?
Jednotné modulární strojky – všechny produkty z této řady mají jednotné modulární strojky, což je vleká výhoda. Díky tomu máme jednodušší výběr a zároveň široké možnosti. Na výběr je z mnoha modulárních strojků a také mají variabilní použití.
Spousta barev – konečně moderní doba, kdy se to barvami jenom hemží. Samozřejmě, že každým rokem vstupují na trh inovativní trendy a i těm se tyto přístrojky přizpůsobují, ale zároveň nabízí širokou škálu barevných odstínů. Vyberte si barvičku podle svého vkusu. Díky mnohým barevným kombinacím si můžete váš dům nebo firmu doladit k dokonalosti.
vodovky a sešit
Různé designy – při zachování stejného strojku můžete použít i různé tvary a barvy rámečků. Vše záleží pouze na vaší představě. Design je v posledních letech neopomenutelnou součástí každého bydlení, proto nepodceňujte ani tuto vlastnost. Když můžete být originální a výjimeční, tak proč toho nevyužít?
Díky tomu všemu jsou právě zásuvky a vypínače schneider Unica velice flexibilní a jsou vhodnou variantou pro každého i náročného uživatele.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup