Altán nebo pergola – nejdůležitější součást vaší zahradyPlánování zahrady je zábavná, avšak zdlouhavá činnost. Určitě si to představujete, kreslíte, přeměřujete pozemek. Vy máte názor takový a manžel makový. Kytky, skalka, nějaký ovocný stromek, keř, nášlapné kameny, případně větší věci jako je bazén, houpačka nebo dřevěná pergola či zahradní altánek pergoly-trutnov.cz.

bytelná dřevěná pergola

A právě samotnou dřevěnou pergolou nebo zahradním altánem je potřeba začít. Je to prakticky ta největší věc na vaší zahradě a určitě neplánujete, že za rok změníte její umístění. Musíte měřit, přemýšlet a mít trošku představivosti. Právě s představivostí jde vše lépe. Jen zavřete oči a představte si, jak sedíte pod altánem, po něm se vám pne vinná réva. Slyšíte bzukot včel a do nosu vás šimrá vůně kvetoucí levandule a čerstvě ugrilované maso. Proto jsme tady my. Abychom vám otevřeli oči a pomohli to snění proměnit ve skutečnost. Vyrobíme, dovezeme, postavíme a vy můžete být zase blíž ke své dokonalé oáze klidu. Stačí si vybrat z naší nabídky zahradních altánů a dřevěných pergol. Sami si odpovězte na otázky níže, ale pokud byste si nebyli jisti, poradíme a případně vymyslíme, jak nejlépe vaši situaci vyřešit. Jsme tu právě pro vás.

Samostatný dřevěný altán

Bude vám vyhovovat menší zahradní altán nebo byste raději větší a zároveň bytelnější pergolu? Vidíte se s manželkou u ledové domácí limonády nebo už hledáte v kontaktech telefonní čísla na rodinu, přátele a známé a těšíte se na grilované prase a bečku piva? Budete chtít pod pergolou přespat nebo udělat večerní letní kino? A co umístění? Chcete zahradní altán v prostoru, jako dominantu vaší zahrady, tudíž jako samostatnou stavbu nebo jste raději zastáncem umístit dřevěnou pergolu ke zdi domu. Nejlépe tak, abyste otevřeli posuvné dveře z obývacího pokoje a suchou nohou si přinesli na pergolu právě uvařenou kávu s kopečkem zmrzliny, navrch se šlehačkou. Naše pergoly i altány jsou promyšlené a kvalitní. Z naší nabídky si vybere každý.