Jak vytvarovat ženská ňadra do požadované podoby bez podprsenky


Téma ženských ňader vnáší do mužského světa mnoho vzrušení a převážná většina mužů také při pohledu na obnažené ženské tělo zamíří právě sem. Je to pochopitelně zcela přirozené, ovšem ve společnosti není zvykem, aby ženy odhalovaly svůj hrudník na počkání, naopak jej důmyslně zakrývají a propůjčují jej zraku pouze mužům vyvoleným. Není však mnohdy snadné oblékat se tak, aby to nebylo příliš vyzývavé, což bývá důvodem pro nošení podprsenek. Jenže ne každá žena je ochotna podprsenku na svém těle snášet.

žena v šatech

Páska vytvaruje poprsí do požadované podoby i bez podprsenky

Ženská ňadra jsou tvořena převážně tukovou tkání a na jejich tvar má vliv celá řada faktorů. Jedním z nich jsou i svaly, které udržují ňadra pevná, nepovislá a pro muže nesmírně přitažlivá. Mnoho odborníků se shoduje na tom, že pravidelné nošení podprsenky tyto přirozené svaly na hrudníku ochabuje a ty pak neplní svou funkci, jak by měly.

Mnohem lepší a také přirozenější je podprsenku vůbec nenosit, ostatně není to také nic příjemného, být celý den uzavřená v korzetu, mnohdy špatně prodyšném, který škrtí, svírá a brání volnějšímu dýchání a pohybu. Podprsenka má však přece jen jistou výhodu, jednak zakrývá bradavky, a pak do jisté míry optimálně formuje poprsí do některých typů oděvů, vzhledem k tvaru jejich dekoltu.

svatební šaty

Jak to ale vyřešit, pokud těsný podprsenkový korzet odmítáme? Jisté řešení by tu bylo – prsní páska.

Jedná se o speciální pásku, odolnou vůči vodě, vlhkosti a především potu, která se přilepí zdravotně nezávadnou lepicí vrstvou přímo na pokožku. Tímto způsobem lze pak snadno docílit požadovaného tvaru ňader i bez podprsenky. Pásky se vyrábí v bílé, černé a tělové barvě, což dává předpoklady k tomu, užít je u různých typů oblečení. Nemusíte se pak zdráhat jít na ples, na abiturientský večírek nebo na svatbu a obléknout šaty, které vám vyhovují, a v nichž se cítíte příjemně.