Klíčení semínek – jde to i jinak – zkuste to s biomiskou


S biomiskou dáte klíčení https://www.andyou.cz/spodni-pradlo/ nový rozměr
Je vyrobená z nezávadného materiálu – zdravotní nezávadnost nelze potvrdit u žádné polyetylenové lahve (PET), zatímco speciálnímu potravinářskému polymethylmetakrylátu (acryl sklu) tento status propůjčit lze. I při dlouhodobém používání akrylové sklo nevylučuje žádné toxické látky. Tím se vyrovná klasickému křemičitému sklu, anebo porcelánu, či glazurované keramice.
Snadno se udržuje v čistotě – dobře se umývá klasickými saponátovými čisticími prostředky, které neabsorbuje, a nemůže je tudíž ani uvolnit do nakličovaných semínek. Při šetrném zacházení misku nepoškrábete a vydrží vám dlouho jako nová.

klíčící rostlinky obilí

Má pěkný vzhled – výrobci si dali záležet a biomisce propůjčili líbivý vzhled. S více patry nad sebou a v nich umístěnými klíčícími různobarevnými semínky o odlišné velikosti (např. hrách, pšenice a slunečnice) docílíte pěkné bytové dekorace, která se líbí dětem i dospělým. Misku můžete mít stabilně položenou na kuchyňské lince, kde se bude dobře vyjímat.
Klíčení zvládne i naprostý nešika – klíčením můžete pověřit i menší děti, semínka stačí jen dvakrát či třikrát denně prolévat hrnkem čisté vody, která odkape do spodní misky, odkud ji vylijete, a můžete s ní i zalévat květiny.

klíčící jarní cibulka

Vejde se do ní spousta semínek a zabere málo místa v kuchyni – zkuste nechat klíčit cizrnu, hrách, fazole mungo a pšenici špaldu v jeden den na jednom místě, např. na kuchyňské lince – „zaplácnete“ tím docela velkou plochu, ať už je vysypete na tácek, na talíř, do keramické mísy, anebo do ne zrovna zdravotně vyhovujících PET lahví. V biomisce jsou pěkně naskládány všechny jednotlivé části klíčícího procesu v jednotlivých patrech nad sebou, vzájemně se neovlivňují a vzejdou vám na jednom místě všechny za pár dnů. A s minimálním úsilím, stačí je pouze třikrát za den propláchnout, aby voda všemi patry protekla a zanechala v nich pouze potřebnou vlhkost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup