Letní tábory jako zvláštní místa v srdciKaždý, kdo kdy byl na dětském táboře jako malý a kdo nebyl ten jeden zvláštní uplakánek, kterého si rodiče museli odvézt v polovině tábora, vám potvrdí, že letní tábory byly to nejlepší z celého léta. Vzpomínky, které si utvoříte jako děti, vám poté slouží po celá další desetiletí a rádi se budete vracet do dob, kdy jste mohli bezstarostně vandrovat celé odpoledne či kdy jste mohli běhat za míčem a opékat špekáčky.

world-jamboree-803549_640

Byť to můžete dělat i nyní, práce, studium nebo i jiné povinnosti brání celkovému požitku. Zkrátka dětství se mnozí neumí bez tábora představit. Samozřejmě, doba postoupila a děti potřebují čím dál intenzivnější zážitky a vjemy, aby je to dokázalo alespoň na pár dní odradit od používání telefonů a počítačů. Ty jsou mimochodem hlavní příčinou jakéhosi otupení dětí, které se již mnohdy neumí bez telefonu či počítače ani zabavit.

adventure-1807495_640

Letní tábory však představují pro mnohé vysvobození z technického zakletí, které je posléze bude provázet celý život. Pár dní plných her a zábavy, opravdové a skutečné, jsou nenahraditelné. Ani ta nejúžasnější počítačová či konzolová hra, ani ten nejintenzivnější zážitek v lanovém parku či v laser aréně, nedokáže nahradit vzrušení a pocit štěstí, které děti zažívají, když vyjdou ven do přírody.

Adrenalinový tábor Atabor navíc představuje dětský tábor, okořeněný o adrenalinové zážitky jako přežití v přírodě, trekování a akčních her. Vše je samozřejmě vedeno pod dohledem zkušených táborových vedoucích a pracovníků, kteří mnohdy sami strávili každé léto na táborech a tak ví, co děti vymýšlí a co plánují a jak je pořádně zabavit. Nebude se tak jednat o žádné „odkládací“ nudné tábory, kde se pomalu nudí i kuchařky a kuchaři v kuchyni.

Pakliže máte zájem, kontaktujte náš ještě dnes přes telefon či na webových stránkách a rezervujte místo pro vaše dítě co nejdříve. Místa se rychle plní a času do léta nezbývá!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup