Nejznámější druhy


Mezi nejznámější druhy poppers se řadí Amsterdam, Ultra strong Rush nebo Juice. Známé jsou však i ostatní různé typy. V dnešní době již existuje nepřeberné množství, takže je opravdu z čeho vybírat. Nabízíme až 150 druhů. Všechny lahvičky máme skladem a odesíláme je do druhého dne od potvrzení objednávky. Zaručíme vysokou kvalitu těchto lahviček. Objednávat si můžete lahvičky malé do 15 ml nebo větší až do 30 ml. Tyto produkty se prodávají jako čističe. K nejoblíbenějším a nejznámějším patří produkty z Německa, Japonska nebo také Ameriky. Kolébkou je však Anglie, kde se vyrábí prvotřídní zboží.

zamilovaný pár

Máme mnoho zkušeností

Jako tvůrci eshopu Euforikum a Erotikum máme mnoho zkušeností s obchodováním. Proto poznáme kvalitní zboží a nakupujeme jej od prověřených dodavatelů. Díky tomu vám při správném používání nehrozí žádné zdravotní riziko. Ovšem každá lahvička na sobě nese varování, že obsahuje velmi nebezpečné látky, které je zakázáno konzumovat, protože vám to může způsobit i smrt, a nesmí se ani jiným způsobem užívat či vdechovat. Pokud chemická látka z lahvičky přijde do kontaktu s pokožkou, způsobí vyrážku. Tyto produkty se také nedoporučují lidem, kteří trpí na bolesti hlavy nebo mají problémy s tlakem.

Nesmí se kombinovat s jinými stimulanty, alkoholem nebo drogami
Je velmi nebezpečné tuto látku kombinovat s jinými drogami nebo stimulanty či alkoholem. Poppers samo o sobě není droga, avšak může závažným způsobem ovlivnit vaše zdraví. Při dlouhodobějším užívání se narušuje struktura sliznice a poškozují se také plíce. Dokonce tyto látky mohou způsobovat zhoršení imunitního systému a to ještě několik dní po použití.

čas

Chemické látky obsažené v lahvičkách mohou způsobovat závratě, bolesti hlavy, nevolnost až zvracení, ale také pocit tepla či zčervenání obličeje. Dojde ke snížení krevního tlaku. Naprosto nevhodné jsou tyto přípravky pro těhotné ženy.