Svatební stolování v náš velký den


Velký den jménem SVATBA, na který se těší nejen snoubenci, ale i svatebčané. Tento den připravujeme dostatečnou dobu předem, abychom na nějaké věci nezapomněli. Každý chceme takovou SVATBU, aby byla bez pochyb tou nejlepší a bez nejmenší chybičky. Čeká Vás velký den, který má být tím nejkrásnějším ve Vašem životě. Proto se snažíte, aby bylo vše dokonalé a podle Vašich představ. Dbáte na to, aby vše ladilo a nic nechybělo. Svatební den neobnáší jen zapůjčení šatů pro nevěstu nebo ženicha. Musíme myslet na celou organizaci tohoto dne. Kde se bude SVATBA konat? Co asi bude za menu? Jak uspořádáme zasedací pořádek svatebčanů? A pokud máme k hostině usadit naše pozvané, mělo by se myslet i na SVATEBNÍ STOLOVÁNÍ, které je významnou součástí. Svatební stolování https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-stolovani/, které Vás bude doprovázet po dobu hostiny a po zbytek dne. V tomto odkazu si můžete vybrat s různých variant, ve Vašem stylu.

Svatební stolování v barevném sladění zlaté a růžové.

CO BY NEMĚLO CHYBĚT NA SLAVNOSTNÍ TABULI?

° SVATEBNÍ OZDOBY NA STŮL

Slavnostní tabule se neobejde bez ozdob na stole, které jsou významnou součástí. Tabule doplněna dekoračními prvky a svatebními ozdobami. Hned je stolování slavnostnější. Na hosty bude působit elegantně a určitě budou hltat pohledem nejen pokrmy, ale i to, jak máte vyšperkovaný stůl.

° SVATEBNÍ MENU

Svatebčané jistě ocení, jaké menu se bude podávat v průběhu celého dne. Díky tomuto menu budou dostatečně informováni.

° SVATEBNÍ HARMONOGRAM

Díky svatebnímu harmonogramu budou svatebčané informováni, jaký program je bude provázet po celou dobu hostiny. Průběh svatebního dne je zapotřebí, aby hosté měli přehled o tom, co se bude dít.

° ZASEDACÍ POŘÁDEK

To kdo si jak sedne, vy víte. Ale pro přicházející svatebčany bude velkým plusem zasedací pořádek v tištěné formě. Bude sloužit k orientaci, kde kdo přibližně sedí.

° SVATEBNÍ JMENOVKA

Podle jmenovky bude každý host s jistotou vědět, na jaké místo se má usadit.

° SVATEBNÍ KNIHA

Slouží k vepsání přání a gratulací novomanželům od svatebních hostů. Do knihy mohou hosté vpisovat od obřadu po celou dobu hostiny.

° SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

I svatební oznámení můžete použít jako doplněk na Vaši svatební tabuli.

° ČÍSLOVKA KE SVATEBNÍMU STOLU

Další možný způsob, pro orientaci zasedacího pořádku.

° ZÁPICHY DO SVATEBNÍHO DORTU

Dekorace, která vkusně ozdobí svatební dort a svatební hostinu.

Svatební dort, který doplňuje zápich z iniciálu novomanželů

° UBROUSKY

Slavnostní tabuli by měli doplňovat i ubrousky, které jsou doplněny monogramy novomanželů. V barevném sladění budou ubrousky nejen sloužit z praktického hlediska, ale bude dalším doplňkem stolování.

° STOJAN NA SLADKOSTI

Na svatební hostině by neměl chybět stojan na sladkosti, který bude jeden z nepřehlédnutelných doplňků. Na stojan můžete dát cupcakes nebo makronky. Můžete ho použít nejen na sladké, ale i slané drobnosti, jako jsou malé chlebíčky nebo chuťovky.

° PAPÍROVÉ TALÍŘKY, KELÍMKY A MISKY NA ZMRZLINU

Svatba je bohatá na občerstvení. Při velkém počtu hostů oceníte papírové nádobí, které můžete využít např. u rautu. Tím se obejdete bez velkého množství zašpiněného nádobí. Papírové jednoduše použijete a vyhodíte. Je to sice z papíru, ale se svatebním motivem, který přidá na kráse. Velkým plusem je, že toto jednorázové nádobí můžete sladit do stejného stylu, jako máte třeba svatební oznámení a s celkovým designem svatby.

° SVATEBNÍ ROZETKA

Je praktická jako podtácek pod skleničku a zároveň splní funkci po estetické stránce. Takže tu máte další dekorativní doplněk Vaší slavnostní tabule.

Sladěnou svatební tabulí uchvátíte hosty, které se ji budou rádi kochat. Ve stylu každého z nás, můžeme vyčarovat z obyčejného stolu, přepychovou tabuli, ze které každému bude přecházet zrak. Dejte si na tomto dni záležet, protože už se nikdy nebude opakovat. Dejte do toho své srdce, výsledek bude stát za to.