Domácí finance celé rodiny pod kontrolou!


I když se může zdát, že úspora měsíčně třicet korun nic není, když si to spočítáte na rok, je to už 360,- Kč a když si vezmete, že si zuby opravdu čistíme celý život, můžeme si říct, že od věku osmnácti let, třeba do šedesáti pěti máte šanci ušetřit téměř sedmnáct tisíc korun a jet třeba na pěknou dovolenou. Jak to ale udělat, abyste zuby opravdu čistili a o svoji dentální hygienu se i nadále správně starali?
kokosový olej na dřevěné lžíci.jpg
Na jednu tubu domácí pasty na zuby budete potřebovat následující ingredience:
·         lžička jedlé sody
·         tři lžičky běžné kuchyňské soli
·         cca deset kapek esenciálního oleje, který vám opravdu lahodí (ideálně tea tree)
·         dvě lžíce kokosového oleje
A jak postupovat?
Je to úplně jednoduché. Výše uvedené ingredience smíchejte. Esenciální olej přidávejte postupně po kapkách v množství, které způsobí, že má pasta konzistenci, jako chcete od pasty. Směs pak uchovávejte v uzavíratelném kalíšku či v sáčku, který má zip. U tohoto sáčku nejlépe ustřihněte růžek, abyste pastu mohli vytlačovat na kartáček.
rostlina stevie.jpg
Chcete další důvod, proč si pastu vyrábět doma?
Jedním z důvodů, proč byste se mohli i vy rozhodnout pro výrobu vlastního výrobku je fakt, že se dělá domácí pasta z čistě přírodních ingrediencí. Tím pádem neobsahuje fluor.
Hlavně u dětí je vhodné vyrábět domácí pastu, protože, jak bylo uvedeno, neobsahuje fluor, tím pádem nevadí, když ji děti snědí.
zubní pasta.jpg
Proč by byl najednou fluor špatný?
Tak fluor není špatný najednou, ale i po malých dávkách a stále. Nejen, že způsobuje bílé flíčky na zubech, ale poškozuje kosti a má neblahý vliv na mozkové funkce. Fluorid je totiž nervovým jedem, který poškozuje mozek a negativně ovlivňuje i imunitní systém.
Co si budeme nalhávat, fluor se do pasty přidává někde od druhé světové války, kdy se přišlo na to, že malé množství fluoru dodávané do těla s pravidelností, způsobuje to, že člověk ztrácí svobodnou vůli a mnohem lépe se přizpůsobí davu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup