Satelitní sledování rozlouskne tvrdé oříškyV první řadě je třeba vše uvést na správnou míru. Pokud vlastníte firmu, která má koncesi na dopravu a přepravu, tak jste si ji rozhodně nepořídili jen pro další otevřenou živnost bez výdělku. Investovali jste finance do nákupu přepravních nebo zemědělských strojů, dodávek a případně i osobních aut nebo jiných motorových vozidel. Jedná se o váš vlastní majetek a ten si můžete chránit, jakým způsobem uznáte za vhodné. Zaměstnanci se mohou domnívat, že jste vlastně šéf špion, protože je sledujete, kde se v daný okamžik pohybují, případně kde a jak tankují, ale oni nebudou řešit žádné další výdaje při poruše vozidle, vandalismu nebo odcizení. Každý si chrání to, co mu patří.
gps navigace.png
Co taková aplikace přinese firmě a jejím zaměstnancům?
1. Online monitorování v reálném čase – majitel ví, kde se pohybuje jeho dopravní prostředek a dokáže pak snadno pomoci řidiči, pokud by nastaly nějaké nepředpokládané situace. Také snadněji zaznamená dopravní situaci a může podat instrukce o jiné sjízdnosti. Případně poradí na koho se obrátit nebo zašle servisního technika při poruše vozidla, tím vlastně je neviditelnou pomocnou rukou.
umístění na mapě.png
2. Zabezpečuje majetek – systém snadno zjistí, kde se například odcizené vozidlo pohybuje a je tak větší naděje na dohledání pachatele.
3. Vypočítává trasy – samozřejmě i eviduje najeté kilometry a snadno odhalí, zda pracovník skutečně vykonává poctivě přidělenou práci a zdali je pro firmu efektivním zaměstnancem.
4. Hlídá stav palivasatelitní sledování zaměří přesné tankování a také eviduje spotřebu paliva. Při podezření na větší úbytek lze provést kontrolu, zda se jedná o krádež nebo poškození a možný únik.
5. Kniha jízd – zjednoduší rozhodně práci administrativy. Po instalaci GPS jednotky lze nechat systém zapisovat nejdůležitější údaje. Nejen, že uvidíte polohu vozidla, ale také historii trasy, po které se pohybovalo a další údaje, které se zapisují pro vedení knihy jízd. To znamená časy jízd, účel, ujetá vzdálenost a je možné i jméno řidiče. Vše se dá snadno stáhnout do formátu PDF nebo MS Excel. Žádné papírování a tím je ušetřená práce.
stopař u značky.jpg
Díky přesnému sledování a zaměření lze předejít nejen nepoctivé práci, ale zároveň také možným technickým problémům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup