Erotika je součástí našich životů


Lidé mají tendence plést si erotické služby, kde je poskytován pohlavní styk za peníze, a erotické masáže. Rozdíl je v tom, že u masáže jde opravdu jen o masáž, byť s erotickým nádechem. To je hlavní důvod, proč tolik lidí váhá s návštěvou masážního salonu. Je to škoda, protože erotická masáž pomáhá nejen s chápáním vlastního těla a s uspokojováním jeho tužeb, ale jde i o způsob jak změnit vztah k vlastnímu tělu. I dnes má mnoho lidí problém s vlastní sexualitou, což je velká škoda, jde o přirozenou věc.

masážní pomůcky

Proč si užít erotickou masáž bez výčitek?

  • Nejde o sexuální služby
  • Masérky jsou zkušené
  • Máte u nás jistotu diskrétnosti, hygieny, naprosté čistoty a zdraví
  • Nabízíme perfektní zážitky v dokonalém salonu

Náš masážní salon je vždy perfektně připravený na vaši návštěvu. Poskytujeme několik druhů masáží zkušenými masérkami, které vás doslova dovedou do ráje. Poskytujeme BDSM masáže, footjob, masáž prostaty, masáž celého těla nebo masáž tělo na tělo. Masáže poskytujeme jak mužům http://www.skincareliberec.cz/sluzby_gynekologie_laserova-epilace-intimnich-partii tak ženám, a přijít se nemusí bát ani páry.

Při příchodu
– dostanete ručník, župan a přezůvky
– po sprše, kterou můžete absolvovat smí nebo s masérkou budete uvedeni do pokoje
– se vám po celou dobu vaší návštěvy bude vaše masérka věnovat na 100 %

lávové kameny

Pro nás je typické a zcela běžné, že každý klient či klientka má pro sebe vybranou masérku po celou dobu. Každá masérka se v určitý čas věnuje jen jednomu klientovi pro váš 100% zážitek. Protože jde i o masáž intimních partií, velice často dochází k vyvrcholení, což je naprosto běžné. Vybrat si svou masérku můžete přímo online, kde uvidíte, které masérky jsou dostupné. Potom už vašemu novému zážitku nic nestojí v cestě.

Přijďte za námi
Náš salon je vyhlášený mezi klienty díky našemu přístupu. Vážíme si klientů a přistupujeme k nim s úctou. Jde nám o to, aby byli klienti vždy spokojeni. Ceník najdete online, stejně jako rozvrhy našich masérek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup