Jde to i levněji


Bydlet dnes pod vlastní střechou je vzhledem k vysokým cenám obytných nemovitostí skutečně obří výhodou. Nejenže majitelé mohou tyto nemovitosti prodat za skutečně skvělé peníze, avšak mají i jistotu, že je nikdo z jejich obydlí nevyhodí na ulici. Příčina je docela jasná. Málo se u nás staví, poptávka je však pořád velká, což žene ceny až do absurdních výšin. Ještě donedávna se daly malé garsonky pořídit za pár stovek tisíc, avšak dnes se standardně prodávají za milion a více. Vzhledem k tomu, že lidí, toužících po vlastní bydlení, je opravdu hodně, své kupce si nakonec najdou i tyto nemovitosti.

Vila s garáží

Ne každý však na to má a hypotéky se také nerozdávají jako housky na krámě. Z toho důvodů se mnoho lidí poptávající vlastní bydlení rozhodlo mrknout se po něčem levnějším, avšak stále dostatečně dobrém. V tomto ohledu patří mezi vítěze klasické mobilní dřevostavby celoroční, které nevynikají ničím jiným, než je cena. Avšak ta je v dnešní době zásadní.

Není pravda, že by se dávaly mobilní domy jenom za písničku, také v posledních letech citelně podražily, nicméně stále jsou k dispozici za poměrně přijatelné ceny, a to i ty nejnovější verze. Navíc je možné si už na ně vzít i hypotéku, což jejich popularitu dále navyšuje. Nejedná se však o bydlení, které by snad mohlo vyhovovat všem. Ne tak kvůli vnitřnímu vybavení, které bývá v naprosté většině případů špičkové, ale hlavně nedostatku místa. Nejde totiž o žádná velká stavení, ale o menší obydlí dobré tak pro dva dospělé a jedno dítě.

Žlutý domek

Moderní mobilní domy jsou skutečně trochu dražší, než bývávalo zvykem. Na druhou stranu však jejich předchůdci jsou o to levnější. Sice postrádají kvalitní izolace, díky čemuž je potřeba v zimních měsících vydatně topit, ovšem to je snad jediná vada na kráse. Proto se tyto domky využívají v hojné míře třeba jako levné letní chaty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup