Jak zvíře naučit co nejlépe povely?


Jsou lidé, kteří došli do fáze, kdy uznali, že je na čase učit jejich zvířecího mazlíčka povely, protože už je na něco takového dostatečně velký.

Je pravda, že do určitého měsíce nemá smysl dané zvíře povelům učit, protože si z toho stejně nic nevezme. Po čase už je ale vhodné s něčím takovým začít, aby se nestalo, že vás dané zvíře nebude poslouchat a vy z něj budete tak akorát nešťastní.

Poslouchat by mělo každé zvíře, jelikož je to velice důležité. Není důležité umět jen základní povely, ale také umět pěkně chodit na procházky, protože věřte, že se najde spousta lidí, kteří vás budou pomlouvat za to, že ani neumíte vašeho psa naučit chůze.

pěkný pes

Jsou psi, kteří když vidí někoho jít naproti, ihned začnou skákat a co nejdříve se chtějí k danému člověku dostat. Něco takového je ale špatně a tohle je jednou z věcí, kterou je potřeba vašeho miláčka odnaučit, protože by to jednou nemuselo dopadnout dobře.

Věřte, že existuje spousta lidí, kteří zvířata zrovna v lásce nemají a pokud by se stalo, že byste na takového člověka narazili, dostali byste tak akorát vynadáno. Opravdu existují lidé, kteří z nějakého důvodu zvířata nemusí a je potřeba to respektovat.

pěkný pejsek

Pokud byste chtěli vašeho miláčka naučit povely co možná nejlépe, pak pokud je něco, co vám pomůže jej to naučit a to velice dobře, jsou to různé psí pamlsky. Věřte, že jsou psi, kteří pro pamlsek udělají cokoliv.

Je ale dobré začít na něčem, jako jsou například piškoty pro psy. Z něčeho takového by zvířeti nemuselo být zle, jako z věcí jiných. Určitě je také potřeba myslet na to, abyste danému zvířeti nedali daných piškotů hodně, protože by to mohlo dopadnout tak, že by dané zvíře poté nechtělo nic jíst a vy byste z toho byli nešťastní. Určitě by to bylo tím, že je dané zvíře plné, ale i tak má vždy člověk obavy, jestli je vše v pořádku, když dané zvíře nejí.

Povely se dají naučit, ale je na to potřeba jít pomalu a dané zvíře netrestat za to, když tomu ze začátku nebude rozumět. Uvidíte, že časem se vše naučí.