Výhodné dotace


Myslím si, že každý člověk, který taky vlastní nějakou firmu, ve které by byly opravdu velké peníze, tak by asi potřeboval anebo taky toužil po nějakých dotacích. Dotace jsou, když člověk dostane od státu peníze. Je to vlastně taková dotovaná firma, a je to většinou tak, když třeba ta firma nemá peníze anebo má na dotace nárok. Já jsem jednou byla svědkem, kdy můj známý dostal taky dotace od státu. A my taky jsme dostali takové kotlíkové dotace, které jistě všichni znáte. Kotlíkové dotace jsou na tom, když už kotle, které už byly opravdu hodně staré, tak se nemohly využívat, protože měly špatné škodlivé výfukové plyny, které se dostavily do ovzduší a bylo to velice špatné pro životní prostředí a okolí.

V dotacích je hodně peněz.

A protože bydlíme na vesnici, tak my nechceme, aby ovzduší jsme si ničili nějakými špatnými kotli, takže jsme kotlíkovou dotaci samozřejmě přijmuli. Něco více o dotacích se můžete přečíst na webové stránce imtts.cz, kde se dozvíte opravdu mnoho informací o společnosti a dotacích. Tady je třeba název projektu, abych uvedla příklad, tak třeba vývoj modulu jednoúčelových testovacích zařízení.

Dotovat se dá cokoliv.

A tento projekt je realizován v rámci operačního programu podnikání a inovace. Takže podle mého názoru je to opravdu skvělé, pokud této firmě pracujete, takže byste se taky mohli zjistit nějaké bližší informace. A projekt je spolufinancován evropskou unií. Projet generuje devět míst v kooperaci s partnerem projektu a taky se společností Unites a.s. A taky se zvyšuje podíl na trhu s testovacími zařízeními DPS a taky elektronických obvodu. Takže pokud vás toto bude zajímat blíže, tak se můžete podívat na zmíněnou webovou stránku, kde se dozvíte pravdu o informací, které by vás o firmě IMTTS zajímalo, a to včetně dotací Imtts. A dotace taky závisí podle toho, jak si člověk zažádá anebo kolik mu Evropská unie schválí dotací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup