Skleněné zábradlí K.M.K. Design


Zamyslete se nad tím, které interiérové prvky dodají nádech luxusu, a zároveň poskytují bezpečí? Není jich mnoho, že? Vše, co se zdá být luxusní, je zároveň i trochu nadbytečné, neužitečné, myslíte si, že to můžete postrádat. U jedné věci tomu tak ale není.

Skleněné zábradlí kmkdesing.cz, ano. Ať řešíte potřebu zábradlí u vás doma, ve firmě, v projektu nákupního domu nebo v nějaké venkovní realizaci například parku, skleněné zábradlí je přesně to, co potřebujete, a zároveň chcete. Jako bezpečnostní prvek je nenahraditelný zejména co se týká bezpečí vašich nejmenších parťáků, a přitom vypadá tak dobře, a to buď samostatně uchycené do podlahy, nebo v kombinaci s jiným materiálem.

Zábradlí doma

A není to jen jedna možnost výplně, sklo čiré, které si asi ihned představíte. Pokud se vám více hodí sklo kouřové, mléčné, kalené nebo dokonce barevné kalené sklo, směle do toho. Možná ještě nevíte, které si vybrat, přeci jen čím více možností, tím těžší je se rozhodnout, a proto vám architekti z K.M.K. Design rádi pomohou vybrat možnost přesně na míru vašemu projektu.

Zábradlí venku

Ano, jistě některé z vás napadne otázka udržitelnosti a bezpečnosti. Pokud se podíváme na bezpečnost, v dnešní době s dnešními technologiemi, kdy nás skla chrání dokonce i v autě před nárazy několika tunových dopravních prostředků se jistě nemusíte bát, že by skleněné zábradlí neuneslo klopýtnutí vašeho drobečka. Nehrozí navíc propadnutí nebo vylézaní na okraje díky absenci jakýchkoliv záchytných bodů. A co se týče praktičtější otázky, údržby – omýt stačí vlhkým hadříkem. Navíc je možné ošetřit sklo přípravky na bázi nanotechnologie, která zamezí vůbec vzniku jakýchkoliv nečistot. Že jste doteď ani nad skleněným zábradlím neuvažovali? Je to chyba, ale není nenapravitelná. Zkuste se nezávazně poptat ve firmě K.M.K. Design na provedení a kalkulaci, a třeba už ani jiné řešení nebudete chtít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup