Už brzy opět do plavek


Doba zimních kabátů a teplého oblečení je pomalu u konce a je nejvyšší čas na to, začít přemýšlet, jaké plavky si letos pořídíte a které v současnosti nejvíce frčí. Být připravené na léto totiž znamená i to, mít ve vašem šatníku zásobu plavek, které v létě uplatníte a nebudete v módě zaostávat.
Už dávnou nejsou jednodílné plavky pouze pro ženy, které chtěly zakrýt jejich nedokonalé křivky a upnout co nejméně pozornosti na jejich odhalenou kůži. Rovněž nejsou příslušné pouze pro dámy v starším věku, ale jsou to právě mladé slečny a ženy, které s nimi najdou uplatnění v tom, co se aktuálně nosí a působí žensky.
strakaté plavky

Jednodílná varianta v popředí

Výběr jednodílných plavek je poměrně rozmanitý a taktéž není chudý ani na barvy a vzory, které jsou teď nejvíce módní. Důležité při jejich výběru je však vybrat správnou velikost,která se postará o to, abyste v nich nevypadaly poněkud nepovedeně. Neměly by vás tlačit, ale poskytovat tolik volnosti, kolik jen můžou – tedy být maximálně pružné.
Co se týče barevného provedení, nemějte obavy vybrat si zářivé a výrazné barvy, černá totiž rozhodně není jediná, ve které budete vypadat svůdně. Buďte otevřené i možnosti, pořídit si vzorované, které hlásí největší úspěch. Módní jsou květy, listy, ale i pruhy, které mají za účel vás ještě více zeštíhlit.
háčkované plavky

Odvážné spodní díly

U dvoudílných plavek je to každým rokem – poněkud odlišné. Vršek se zpravidla nemění, co však letos bude v oblibě a nejvíce „letět“ je zavazování pod prsy a za zády. Klasické zapínání tedy nijak neohromí.
Nejvíce pozornosti se však dostane spodním dílům, které si můžete vybrat i z pohledu toho, co vám je nejvíce pohodlné a co si můžete s vaší postavou dovolit.
růžové bikiny
Trendy je však ukázat zadeček v celé jeho parádě, takže pokud se nebojíte být odvážné, rozhodně zvolte tanga nebo brazilky. Nic nezkazíte ani klasickým kalhotkovým střihem, ovšem na takzvané kraťasy rovnou zapomeňte. Nepůsobí totiž sexy a ani vám vaše pozadí nevytvarují tak, jak byste si přály.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup