Užijte si volné dny opravdu netradičně!


Vánoční svátky a oslavy konce roku jsou za námi, ale již nyní se můžeme těšit na Velikonoce. Pro mnoho z nás je zažitá představa klasických Velikonoc už ohraná a touží prožít sváteční dny volna jinak než obvykle. Mnoho lidí vyráží na chalupu, nebo hory, ale zajímavým nápadem je odjet do ciziny a poznat a na vlastní kůži zažít, jak se slaví Velikonoce jinde. Přeci jen se jedná o několik volných dnů, tak proč je nevyužít smysluplně .
tři kříže


Svůdná Paříž

Pokud nechcete cestovat daleko, pak zvolte nějakou evropskou metropoli. Co říkáte na to, zaletět si na Velikonoce do Paříže? Projdete se po pařížských ulicích, znovu a znovu budete obdivovat majestátné památky, chrámy a výstavní domy. Zastavíte se u Notre Dame, Invalidovny s hrobkou Napoleona, navštívíte Museé d´Orsay a budovu Bourbonského paláce.

Rozhodně si musíte udělat selfíčko před Eiffelovkou, a z její výšky si vychutnáte jedinečný pohledem na město, které nikdy nespí. Radost vám jistě udělá i romantická procházka po nábřeží Seiny, nebo návštěva Champs Elyseés s pohledem na Vítězný oblouk. V útulných kavárnách ochutnáte místní speciality, nebo koupíte originální dárky. Vychutnejte si sváteční Paříž a užívejte si zde plnými doušky.


Na Velikonoce do Afriky

Chcete-li strávit Velikonoce opravdu exoticky a láká vás romantická oslava na pláži, pak leťte do Afriky. I zde se totiž slaví Velikonoce. Horkým tipem je třeba Jihoafrická republika, která vás jistě oslní krásnými čistými plážemi, teplým mořem a místní exotickou gastronomií.
obraz Ježíše


Zažijte křesťanské oslavy Velikonoc

Ať už jste věřící, nebo ne, jistě není na škodu podívat se, jak slaví Velikonoce křesťanský svět. Doporučujeme vám např. Řecko nebo Itálii. Navštivte třeba Atény, či Řím, kde to po celý velikonoční týden opravdu žije. Spolu s ostatními se můžete zapojit do krásných průvodů, zúčastnit se bohoslužeb, a za svitu všudypřítomných hořících svíček si vychutnat atmosféru, kterou jinde nezažijete. Také se můžete těšit na speciální velikonoční menu, které v tuto dobu nabízejí všechny místní restaurace. Tak proč to nevyužít?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup