Zbavte se míst, kde nečistoty setrvávají


Ono se řekne, že uklízet umí všichni. Ale není tomu tak. Správné hospodyňce, když se do toho opře, možná ani jeden den nestačí k tomu, aby uklidila, jak se patří!
Jsou totiž místa, kam se hadr dostane jen s velkým úsilím, nebo se nedostane vůbec. A o těchto místech hospodyňky moc dobře vědí. Přesto dvě taková místa jsou obzvláště prekérní, a na udržení pořádku a čistoty dosti pitomé!
úklidová služba.png
· Jedním takovým místem jsou třeba zásuvky, nebo vypínače . O to víc je to horší, když nejde jen o nějakou běžnou záležitost, kterou ponoříte do vody s jarem a po odmaštění zase dáte zpátky! Není známo, jak jste na tom Vy. Ale mnohé ženy se elektrické energie jednoduše bojí! Takže voda a elektřina?
žárovka a sluníčko.jpg
Jen to ne!
· Dalším místem je určitě sprchový kout. Ty pojezdy, ve kterých se usazuje špína a mokrý prach! Hrůza! Jak jen je dostat ven!
Jediným řešením zůstává změna, nebo inteligentní obměna místa. Ale směrem ke snadnému udržování čistoty.
· Se zásuvkami, nebo s vypínači je to poměrně snadné. Jednoduše je můžete vyměnit za moderní design, který tkví v hladkém provedení. Jen žádné zbytečné ozdůbky v podobě zářezů! Jak ty se těžko myjí. Ani tyčinky do uší nevyšťourají zanesenou špínu. A špendlíkem zakončeným vatou můžete všechny vypínače a zásuvky akorát pěkně poškrábat! Proto je prostě vyměňte za jiné, které jsou vážně elegantní a v čistotě se udržují hravě! A navíc se s nimi skvěle manipuluje. Věřte, že budou vypadat stále jako nové. A hlavně při úklidu nebudete trávit spoustu času právě u těchto malých mršek!
sprchový kout.jpg
· Se sprchovým koutem to budete mít podstatně těžší. Buď budete dál tyčinkami do uší projíždět všechny škvíry, ve kterých jezdí dveře sprchového koutu. Nebo si do vany pořídíte skládací zástěnu, která se dá v čistotě udržovat podstatně lépe, než ty prokleté pojezdy!
A podobným způsobem to udělejte se všemi těžce dostupnými místy, pokud to půjde!