Fitness jídelníček jako na zavolání!Někdo pro zdravý životní styl dokáže udělat hodně, ale vařit si, to se mu nechce anebo je tak pracovně vytížen, že prostě nestíhá. Tomu rozumíme, proto vám nabízíme hotová jídla za dobrou cenu ve výtečné kvalitě, které navíc splňují to, co vy si představujete. Máme pro vás rozdělená jídla podle kalorických tabulek a vy si jen kliknete na program, který jste si vybrali a už jen čekáte na našeho kurýra, který vám jídlo doveze až domů anebo do zaměstnání – dle vašeho přání.

křen vařit

Fitness menu ceník vaši peněženku určitě nevyprázdní, nehledě na to, že neztrácíte váš volný čas vyvářením. Jako bonus si přičtěte i to, že ušetříte čas sháněním kvalitních potravin, obcházením farmářských trhů, nakupováním a ani se nemusíte přetlačovat o nákupní vozík, když zrovna natrefíte v supermarketu den, kdy začínají slevové akce …

Možná byste toto sami vše ustáli, ale CO POŘÁD VAŘIT?? A to tak, aby každodenní strava byla pestrá, plnohodnotná a splňovala všechny atributy kvality a na jídelním talíři byly zastoupeny všechny živiny ve složení:

  • Zdravé tuky
  • Vyšší podíl proteinů
  • Sacharidy v přirozené formě a v náležitém množství
  • Nutná kombinace ve správném poměru obiloviny kontra luštěniny
  • Dobrý podíl zeleniny a ne přemíra ovoce

Toto plánování je mnohdy těžší a složitější než konečné vaření. My za léta praxe dokážeme připravit kvalitní plnohodnotné jídlo, které obsahuje tolik kalorií a jsou zastoupeny všechny výživové složky, které zrovna potřebujete.

zdravý talíř

Nabízíme vám různé programy, kdy si jen kliknete na balíček podle vašeho přání. Chcete si „jen“ udržet vaši váhu anebo potřebujete naopak nabírat svalovou hmotu? To vše najdete na našem webu a z našeho fitness jídelníčku si zaručeně vybere každý – i aktivní sportovec! Mluví pro nás skvělé reference našich zákazníků, pro které vaříme každý den a jak jinak, než s láskou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup