Pronájem dodávka


Stěhování patří k méně oblíbeným činnostem, které chce člověk během života zažít. Stěhování obnáší přenášení věcí, nespočet převozu, balení a další činnosti, kterým se chce člověk vyhnout obloukem. Pokud Vám k tomu všemu ještě chybí velké auto, je celé stěhování daleko složitější. Proto neváhejte a oslovte půjčovnu dodávek Praha, která Vám zajistí dodávku, se kterou půjde stěhování jedna radost.

Dodávka (3)

Tato firma má dlouholeté zkušenosti s pronájmem a jejich výběr automobilů je vážně skvělí. Mimo to si zde můžete půjčit také přívěs, se kterým převezete více materiálu najednou. Dodávky jsou pravidelně kontrolovány a vždy se půjčují v naprosté čistotě. Každá dodávka má navíc asistenční službu a vždy jsou dodávány s plnou nádrží. Samozřejmostí je také zákonné a havarijní pojištění. Mimo to můžete během půjčení nechat svůj automobil v areálu půjčovny, takže se nemusíte bát, kde zaparkujete, nebo že Vám někdo auto odcizí. Po domluvě lze také zapůjčit profesionálního řidiče, nebo Vás půjčovna vyzvedne na stanoveném místě.

Dodávky jsou univerzální auta a nevyužívají se pouze na stěhování, ale i na převoz materiálu na stavbu, na převoz lidí, či k dalším činnostem. Jejich výhodou je velký prostor, ale také fakt, že lze dodávky řídit se skupinou řidičského průkazu B a to bez profesního průkazu.

dodávka (2)

U každé dodávky jsou podrobně rozepsané vlastnosti auta a to i včetně podrobného pronájmu. Ten je rozepsán od pronájmu na 6 hodin až po dlouhodobý pronájem na jeden měsíc. K dodávce si můžete zdarma zapůjčit popruhy na zajištění nákladu, či popruhy na stěhování.

Pokud tedy přemýšlíte nad stěhováním a nemáte dostatečně velké auto, tak neváhejte a sáhněte po pronájmu dodávky. Zaručeně Vaše stěhování proběhne rychle a bez problémů a vy tak budete bydlet dřív, než jste si původně mysleli. Proto neváhejte a zarezervujte si dodávku už nyní.