Kojenecké soupravy do porodnice


Přesně nevíte, co všechno do porodnice pro své nastávající miminko budete potřebovat? V tom případě vám pomohou tyto kojenecké soupravy. V případě, že si nevíte rady, podívejte se na některé tipy. Kojenecké soupravy do porodnice jsou tím nejlepším, co můžete zvolit, protože tam máte vše, co byste mohli v porodnici pro svého budoucího potomka potřebovat.
malý sourozenci.jpg
v Kojenecké soupravy se skládají vždy z více kusů produktů. Může se jednat v základní výbavě o polo dupačky, čepičky, rukavičky, body s dlouhým rukávem a bavlněné capáčky. Nabízí se mnoho zajímavých kombinací a variant. Někde máte pouze tři základní věci, jinde jich najdete pět i více. Dokonce až 8 kousků můžete nakoupit v jedné sadě. Praktické a snadné nakupování.
v Každá souprava má stejný motiv potisku, proto se jedná o celou sadu neboli soupravu. Stejný obrázek najdete na dupačkách i na čepičce. Může jít také o stejný motiv potisku. Vybírejte pro vaše malé princezny v růžovém a pro prince v modrém, nebo zvolte jiné krásné barvičky, abyste obměnili šatník svého potomka. Krásná je také žlutá, zelená, oranžová, červená, ale i černá v kombinaci s bílou vypadá velice líbezně. Pro naše drahoušky jenom to nejlepší.
miminko v hnízdě.jpg
Oblečení pro miminka musíme vybírat opravdu pečlivě. Je potřeba vždy brát v potaz materiál, kvalitu a samozřejmě také cenu. Dávat bychom si měli pozor na veškeré nekvalitní materiály, které by mohli čerstvě narozenému potomku spíše ublížit. Naštěstí zde nic takového nenajdete. Veškeré materiály vybíráme opravdu pečlivě, proto můžeme říct, že u každého produktu je kvalita opravdu zaručena. Jedná se jak o české značky výrobků, tak také o zahraniční.

Výrobky ze 100% bavlny

Výrobky splňují veškeré hygienické požadavky. Jsou vždy ze stoprocentní bavlny, a proto jsou vhodné pro kojence a pro děti až do 3 let. Soupravičky mohou mít neutrální barvy nebo si můžete vybrat mezi růžovou pro holčičky a modrou pro chlapečky. Vybírejte z kvalitních, ale zároveň levných soupraviček do porodnice. Najdete zde vše, co budete jednou potřebovat a jistě to bude brzy, nejspíše hned ještě v porodnici.