Nesporné výhody rolet den a noc


Látkové rolety den a noc či noc a den, někdy se jim také říká „rolety duo“. Pro některé z nás docela neznámý pojem, jiní je používají již mnoho let. V každém případě jde o moderní způsob zastínění, který lze využít v jakémkoli prostředí bytu či rodinného domu, v kanceláři, anebo třeba ve skladu. Dobře vypadají, rychle a jednoduše je nainstalujete, snadno se udržují v čistotě a navozují velmi příjemné zastínění, které předčí klasické hliníkové žaluzie.

rolety a závěsy v oknech

Namontujete je samiden a noc rolety Mk-rolety.cz se navíjí na buben, který je přichycen speciálními držáky, jejichž montáž zvládne i amatérský kutil. Některé se dokonce pouze zavěšují na horní okenní rám a tím pádem není nutné nic přitloukat nebo navrtávat. Instalace je hotová za pár minut, takže je můžete prakticky využívat již krátce poté, co k vám dorazí zásilka přepravní službou, anebo kdy si je přivezete z kamenné prodejny.

kočka v okně

Perfektně ladí s každým typem interiéru – široké pruhy látky jsou velmi dekorativní, je to dáno hlavně jejich šíří, kterou jejich tvůrci zvolili tak, aby vytvářela dojem útulnosti a příjemného prostředí, ať už se jedná o obývací nebo dětský pokoj, anebo kuchyň či koupelnu. V místnosti vypadají jako její přirozená součást, nezabírají v prostoru mnoho místa a nevlní se v průvanu, což nelze říci např. o svislých látkových žaluziích.

Barevných odstínů existují stovky – barevné variace vás možná překvapí, je jich mnohem více, než jaké umožňují eloxované hliníkové lamely vodorovných žaluzií. Tím pádem získá váš pokoj docela jiný rámec, jestliže pruhy látky jemně sladíte s výmalbou či okenním rámem, anebo jim dáte prostor projevit se jako kontrastující bytový doplněk.

Nevadí jim vlhkost – materiál roletové textilie je vyroben ze syntetického vlákna, tím pádem lépe odolává působení vlhkosti, rychle v teple vysychá a nezpůsobuje rozvoj plísní, což oceníte hlavně nad kuchyňskou linkou či v koupelnovém okénku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup