Univerzální barva


Elegantně: Pokud jste ráda za dámu, pak by vám rozhodně ve skříni neměly chybět malé černé – jednoduché šaty po kolena, klasického střihu, bez výraznějších ozdob. Prostě model, ve kterém zvládnete pracovní den, večerní divadlo i oběd s premiérem. S tímto základem si pak můžete vyhrát. Na denní nošení přidejte sako, nižší podpatky, kabelku a drobné šperky. Celý model ozvláštněte barevným prvkem: šátkem, broží nebo sponou. Na procházku s dětmi nebo schůzku s kamarádkou doplňte šaty o džínovou bundu, tenisky a plátěnky. Pro večerní nošení pak jděte do klasiky ála Audrey Hepburn. Perly, rukavičky, výrazné líčení, a ujišťujeme vás, že budete za hvězdu.
 dlouhé černé šaty
Rebelantsky: Při pomyšlení na lodičky a šaty se vám zvedá žaludek? Černá je odedávna barvou punkerek, rockerek a dalších rebelantek. V šatníku, pokud ho máte, už vám nejspíše dávno visí osvědčený křivák. Bunda, která s vámi prožila bezpočet koncertů, demonstrací i pozdních návratů domů. Tady se ale rozhodně nemusíte zastavit. Černé džíny jsou klasika, a správně otrhané dají každému hned najevo, že si s vámi není radno zahrávat. Musíte být v práci za slečinku nebo jste rebelka začátečnice? Skvělým nápadem jsou zajímavě vzorované punčochy. V kombinaci s černou sukní podtrhnou vaši osobnost aniž by vám kdokoli mohl říci půl slova.
 náhrdelník k šatům
Uvolněně. Černá a rozvernost. Že to nejde dohromady? A to byste se divili. V obchodech už jsou několik let velmi populární nejrůznější retro šaty, a černá s bílými puntíky jako vzor vede. Přidejte barevné baleríny nebo boty na klínku, slamák, veselou kabelku a máte model, který i přes přítomnost černé působí svěže a mladistvě. Nebo naopak zvolte jediný černý doplněk k jinak rozjásanému outfitu. Skvěle působí kombinace něžných pastelových tónů s menšími tmavými detaily, jako jsou náušnice, přívěšek nebo mašle do vlasů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup