Vkusný nábytek


Dříve tento trend působil více v zahraničí (americká bistra tyto prvky využívala mezi prvními), ale dnes si získává velikou přízeň tuzemských rodin.
Dnes je již velmi časté, že rodiny skupují palety, z nichž pak tvoří nábytek, který by je vyšel dvakrát dráž. Palety se dají sehnat i za pouhých 100 korun českých, a určitě se vyplatí více, než kupovat celou postel za 3000 Kč. Potřebujete k tomu jen pár šikovnějších rukou a nějaké barvy.  V některých případech lidé nakupují i podsvícení pod postel.
malování na dřevo.jpg

Opatření, rady, návody
Jelikož výroba palet je pod striktním dohledem, musí také dodržovat pevně stanovené normy, tudíž se nestává, že by vám paleta pod vaší váhou praskla.
Lze použít i recyklované palety, které se v rukou i méně zručného kutila mohou stát vkusným nábytkem.
Dávejte si ale pozor na palety napuštěné různými přípravky, rozhodně jsou zdraví škodlivé. Jedná se o prostředky na ochranu dřeva a o prostředky proti zamodralosti.
Z několika kusů dokážete vytvořit již zmíněnou postel, kávový stolek, zahradní nábytek nebo rovnou celou pohovku do obývacího pokoje! Jistě vás zaplaví i dobrý pocit z odvedené práce, kterou jste udělali. Palety vypadají velice vkusně, navíc pokud si je přetvoříte k obrazu svému.
Jenže jako každá věc, i tento kus dřeva má své výhody i nevýhody.
euro palety ze dřeva.jpg
Výhody palet:
·         Ekologické (při absenci používání lze i spálit)
·         Recyklovatelné
·         Dlouhá životnost a odolnost
·         Možnost úpravy povrchu
·         Variabilita

Nevýhody palet:

·         Hrubý povrch (třísky, atd.) – nejlépe obrousit
·         Jejich oprava časově náročná (lepší je vždy vyměnit za novou)
·         Pod větším nábytek se špatně uklízí (těžkost)
Z palet již můžete vytvořit v podstatě cokoliv. Mnoho různých návodů naleznete i na internetu. Ať už formou videí, nebo popisu. Jestliže jste po tomto moderním nábytku zatoužili i vy, potom se ničeho nebojte a pusťte se do díla.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup